info
عکس ایستگاه اتوبوس شهرک جانبازان
category

ایستگاه اتوبوس شهرک جانبازان محله سفیر شمالی، شیراز

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس شهرک جانبازان

ایستگاه اتوبوس شهرک جانبازان (ایستگاه اتوبوس) در محله سفیر شمالی شیراز و کندرو بلوار رحمت غربی واقع شده است. این ایستگاه یکی از سیزده ایستگاه اتوبوس در محله سفیر شمالی شیراز می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی پمپ بنزین رسالت، سالن ورزشی امام مهدی، سالن زیبایی نازنین سروازاد ، لبنیات سنتی بیست ۲۰ و سوپرمارکت قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس شهرک جانبازان شیراز

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر شیراز، ایستگاه اتوبوس شهرک جانبازان شیراز است که در محله سفیر شمالی قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در بلوار رحمت غربی قرار گرفته است. برای دسترسی به نقاط مختلف شیراز، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس شهرک جانبازان شیراز عبور می‌کنند، استفاده کنید. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

همچنین تاکسی تلفنی پاسارگاد را می‌توانید در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. اگر تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.





سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده شهرک جانبازان واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس سپیده
  بلوار سفیر جنوبی، بین سفیر 31 و سپیده
 • ایستگاه اتوبوس پاسارگاد
  بلوار پاسارگاد شرقی، بین پاسارگاد 5 و بیست متری امام خمینی
 • ایستگاه اتوبوس صاحب الامر
  بلوار سفیر شمالی، بین سفیر 7 و آفتاب
 • ایستگاه اتوبوس باشگاه ایلیا
  بلوار پاسارگاد غربی، بین صفایی و پرنیان
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس شهرک جانبازان اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس شهرک جانبازان در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس شهرک جانبازان ندارد.
  neshan logo