info
عکس رستوران دهه شصت
category

رستوران دهه شصت محله گود خزینه، شیراز

ارائه‌دهنده غذای بیرون‌بر
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی رستوران دهه شصت

رستوران دهه شصت (ارائه‌دهنده غذای بیرون‌بر) در محله گود خزینه شیراز و خیابان کوی شهید ابراهیم اسکندری واقع شده است. این مکان یکی از دو غذای بیرون‌بر در محله گود خزینه شیراز می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان شهید دستغیب و موزه مشاهیر(درحال ساخت) و همچنین ورزشگاه حافظیه، خونه حافظ، مجموعه غذایی چهل مقام، مرکز پیشرفته تعمیرات ترمز و بانک ملت قرار گرفته است.
سایر ارائه‌دهندگان غذای بیرون‌بر که در محدوده رستوران دهه شصت واقع شده‌اند:

 • رستوران بیرون بر لئو
  بلوار هفت تنان، بین هفت تنان30 و 32
 • بیرون بر نون و کباب
  (4.9)
  بلوار آزادی، بین میدان قائم و آزادی 4
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 12 تیر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی رستوران دهه شصت اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 12 تیر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد رستوران دهه شصت در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه رستوران دهه شصت ندارد.
  neshan logo