info
عکس کتاب کمند
category

کتاب کمند اصفهان

درباره‌ی کتاب کمند

کتاب کمند (کتاب فروشی) در اصفهان و خیابان آمادگاه، فتح آباد واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند چرخ فلک، بیمارستان عیسی ابن مریم، کاخ و عمارت هشت بهشت، موزه موسیقی اصفهان و بازار هنر و همچنین هتل عباسی اصفهان، حوزه علمیه امام صادق چهارباغ، کتابفروشی زیتون (الو کتاب اصفهان )، پارکینگ آمادگاه و بیمه مرکزی ایران قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این فروشگاه به ایستگاه مترو انقلاب، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.
سایر کتاب فروشی‌های که در محدوده کتاب کمند واقع شده‌اند:

 • انتشارات مهر قائم
  چهارباغ پایین، بین کاخ و مسجد سرخی
 • کتابفروشی بعثت
  شمس آبادی، شیخ بهایی، بین افشار و چهارباغ عباسی
 • کتاب ایرانیان
  سید علی خان، بین درب دار و چهارباغ عباسی
 • کتاب عصر پویا
  آمادگاه
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی کتاب کمند اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد کتاب کمند در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه کتاب کمند ندارد.
  neshan logo