info
عکس سوپرمارکت حجت پناه
category

سوپرمارکت حجت پناه محله صادقیه، تهران

سوپرمارکت و هایپرمارکت
4.0
2 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی سوپرمارکت حجت پناه

سوپرمارکت حجت پناه (سوپرمارکت و هایپرمارکت) در محله صادقیه تهران و بزرگراه جناح، خسرو واقع شده است. این فروشگاه یکی از چهل و چهار سوپرمارکت و هایپرمارکت در محله صادقیه تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان تخصصی ابن سینا و برج گلدیس و همچنین آزمایشگاه پارسه، دانشگاه جامع علمی کاربردی واحد 26، پدر خوب، سپهر 360 و پاساژ افق قرار گرفته است.
سایر فروشگاه‌های مواد غذایی که در محدوده سوپرمارکت حجت پناه واقع شده‌اند:

 • مینو مارت
  ستارخان، بین دوم و خسرو
 • سوپر مارکت دنیز
  بزرگراه اشرفی اصفهانی، اسکندرزاده
 • سوپرمارکت دوستان
  بزرگراه اشرفی اصفهانی، آیت الله طالقانی، بین رضایی نژاد و یاس
 • سوپر مارکت راد
  بزرگراه اشرفی اصفهانی، گلستان هفتم
 • سوپر مارکت دوستان
  بزرگراه اشرفی اصفهانی، شالی، بین تاجیک و ابوذر
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط کلباسی (شهریار سطح ۵ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی سوپرمارکت حجت پناه اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد سوپرمارکت حجت پناه در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه سوپرمارکت حجت پناه ندارد.
  neshan logo