عکس برج مرجان
category

برج مرجان (محله تهران پارس، تهران)

بازار و مرکز خرید
3.3
11 رای
استان تهران تهران استان تهران، تهران، دماوند، بین ملکی 111 و صادقی 113

موقعیت برج مرجان در محله تهران پارس تهران را به همراه آدرس و ساعت کاری در نقشه نشان ببینید.

اطلاعات کامل و مراکز تزریق واکسن کرونا در تهران را در این صفحه می‌توانید مشاهده کنید. همچنین این اطلاعات بر روی «اپلیکیشن نشان» نیز قابل مشاهده می‌باشند.

برج مرجان (بازار و مرکز خرید) در محله تهران پارس تهران و خیابان دماوند واقع شده است و به‌صورت شبانه‌روزی به مراجعه‌کنندگان خدمات ارائه می‌دهد. این مجتمع یکی از نه بازار و مرکز خرید در محله تهران پارس تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی خانه بازی خونه فرشته ها و همچنین ساندویچ باماهاس تهرانپارس، رستوران سه کاج، سرویس بهداشتی، روستاکالا و تعمیرگاه ریمپ ایسیو قرار گرفته است.


راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، دماوند، بین ملکی 111 و صادقی 113


سایر مراکز خرید که در محدوده برج مرجان واقع شده‌اند:

  • مرکز خرید و فروش خودرو شهید دوران
    (3.1)
    بزرگراه شهید دوران
  • مجتمع تجاری تندیس
    (4.0)
    بزرگراه شهید سلیمانی، رشید 115، رمضانی (150 غربی)
  • برج مادان
    (5.0)
    بلوار خوشوقت، امیری طائمه (142)، بین رشید 115 و کیخسروی 117
  • پارس کیس
    بلوار خوشوقت، پورصالح (148 غربی)
  • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط elhamjafarimanesh (شهریار سطح ۵ نشان) در تاریخ سه شنبه 17 آبان ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی برج مرجان تهران اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

    برج مرجان پاساژ مرجان مرکز بازار مجتمع مال تجاری سنتر خرید پاساژ

    آخرین بروزرسانی: سه شنبه 17 آبان ماه 1401
    کاربر گرامی،
    اطلاعات درج‌شده در مورد برج مرجان تهران در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه برج مرجان تهران ندارد.