info
عکس مغازه
category

مغازه محله تهرانپارس غربی، تهران

درباره‌ی مغازه

مغازه (فروشگاه) در محله تهرانپارس غربی تهران و خیابان فرجام شرقی واقع شده است. این فروشگاه یکی از پنجاه و هفت فروشگاه در محله تهرانپارس غربی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان جامع بانوان آرش و مرکز خرید رشید و همچنین رستوران ایتالیایی لیدو، داروخانه حکیمی نیا، برق تهرانپارس، کارواش تهرانپارس و خوابگاه رشید علم و صنعت قرار گرفته است.
سایر فروشگاه‌های که در محدوده مغازه واقع شده‌اند:

 • فروشگاه ماراتون
  بلوار خوشوقت، بین یزدان دوست و قهاری
 • فروشگاه لوازم جانبی قرمز
  بلوار خوشوقت، بین 148 و 150
 • كلينيك زنان و زيبايي گندم بيوتي ٢
  بلوار خوشوقت، امیری طائمه (142)، بین رشید 115 و کیخسروی 117
 • سوپر برادران سعدی
  بزرگراه باقری
 • گراد
  بلوار خوشوقت، مهدیزاده
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط کاربر نشان (شهریار سطح ۲ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی مغازه اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد مغازه در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه مغازه ندارد.
  neshan logo