info
عکس مسجد زینب کبری
category

مسجد زینب کبری محله دهقان - کوکاکولا، تهران

درباره‌ی مسجد زینب کبری

مسجد زینب کبری (مسجد) در محله دهقان - کوکاکولا تهران و خیابان علوی واقع شده است. این مکان یکی از سه مسجد در محله دهقان - کوکاکولا تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند مجموعه فودکورت و شهربازی پانوراما و مجتمع تجاری کساء و همچنین مجتمع تجاری آیسان، فروشگاه سی دی سنتر، کافه نارملا، سفره خانه سنتی عیاران و داروخانه شبانه‌روزی دکتر زرین بال قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این مکان به ایستگاه مترو نبرد، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.
سایر مسجدهای که در محدوده مسجد زینب کبری واقع شده‌اند:

 • مسجد مسلم بن عقیل
  (5.0)
  نبرد شمالی، خسرو آبادی، نظام آبادی
 • مسجد النبی نهاجا
  (4.0)
  بزرگراه امام علی، پیروزی
 • مسجد زینب کبری
  (5.0)
  پیروزی، یکم نیروی هوایی، علوی
 • مسجد علوی
  (1.0)
  نبرد شمالی، شاه محمدی، محمدی، صاحب الزمان
 • مسجد امام محمد تقی
  (5.0)
  پیروزی، دهقان، بین شهیدی پور و کریمی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط کاربر نشان (شهریار سطح ۴ نشان) در تاریخ یکشنبه 27 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی مسجد زینب کبری اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: یکشنبه 27 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد مسجد زینب کبری در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه مسجد زینب کبری ندارد.
  neshan logo