info
عکس داروخانه دامپزشکی مزرعه
category

داروخانه دامپزشکی مزرعه محله مارچین، اصفهان

درباره‌ی داروخانه دامپزشکی مزرعه

داروخانه دامپزشکی مزرعه (کلینیک دامپزشکی) در محله مارچین اصفهان و خیابان امام رضا، 96، امام خمینی واقع شده است. این کلینک یکی از دو کلینیک دامپزشکی در محله مارچین اصفهان می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی نمایندگی تویوتا قناد، رستوران ریمون، فروشگاه البرز، فروشگاه ایران بدنه و الکترومبیل (ترکیان) قرار گرفته است.نظرات کاربران در مورد داروخانه دامپزشکی مزرعه

به این مکان نظر و امتیاز دهید

 • avatar
  اسدی‌پور
  شنبه 25 اردیبهشت ماه 1400

  پرسنل خیلی خوب و دلسوز و خوش برخوردی داشت و کار بلد بودن قیمتا هم واقعا مناسب بود


سایر کلینک‌های دامپزشکی که در محدوده داروخانه دامپزشکی مزرعه واقع شده‌اند:

 • داروخانه دامپزشکی مهرگان
  امام خمینی، بین بهار و لاله
 • دامپزشکی دکتر نجفی
  (3.5)
  بزرگراه امام خمینی، لاله
 • درمانگاه دامپزشکی دکتر سبحانی
  (4.0)
  مظاهر مزروعی، امام خمینی
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط مهرگان (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ سه شنبه 15 خرداد ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی داروخانه دامپزشکی مزرعه اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 15 خرداد ماه 1403
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد داروخانه دامپزشکی مزرعه در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه داروخانه دامپزشکی مزرعه ندارد.
  neshan logo