info
عکس شیشه اتومبیل مسعود
category

شیشه اتومبیل مسعود محله یافت آباد، تهران

فروشگاه مرتبط با خودرو
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی شیشه اتومبیل مسعود

شیشه اتومبیل مسعود (فروشگاه مرتبط با خودرو) در محله یافت آباد تهران و خیابان فتحی واقع شده است. این فروشگاه یکی از چهارده فروشگاه مرتبط با خودرو در محله یافت آباد تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند شهربازی و پاساژ مروارید و همچنین جوجه کباب سعید، تشک رویا، طباخی دورهمی فلاح، باشگاه ورزشی امین فیتس ۹۶ و پارک آل محمد (ص) قرار گرفته است.
سایر فروشگاه‌های مرتبط با خودروی که در محدوده شیشه اتومبیل مسعود واقع شده‌اند:

 • رینگ و لاستیک
  آیت الله سعیدی، عسگری، فرد محمدی، بین دوم و میدان بهاران
 • فروشگاه آسیا فیلتر
  بزرگراه آیت الله سعیدی
 • فیلتر ۱۶
  بزرگراه آیت الله سعیدی
 • دوزندگی اتومبیل رضایی
  معلم، بهار
 • باتری پرشین
  ابوذر، بهبودی، بین ملک کندی و زنجانی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط ⭐مرتضی قاسمی⭐ (شهریار سطح ۱۲ نشان) در تاریخ چهارشنبه 17 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی شیشه اتومبیل مسعود اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 17 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد شیشه اتومبیل مسعود در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه شیشه اتومبیل مسعود ندارد.
  neshan logo