info
عکس سالن زیبایی بانوان گیس
category

سالن زیبایی بانوان گیس محله نیلوفر - شهید قندی، تهران

سالن آرایش و زیبایی
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی سالن زیبایی بانوان گیس

سالن زیبایی بانوان گیس (سالن آرایش و زیبایی) در محله نیلوفر - شهید قندی تهران و خیابان نهم واقع شده است. این سالن یکی از بیست و هشت سالن آرایش و زیبایی در محله نیلوفر - شهید قندی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز خرید اندیشه و همچنین خانه صنایع دستی تلفیق هنر، خانه کباب، شرکت سیلانه سبز، آموزشگاه زبان پپتاک و خودپرداز ایران قرار گرفته است.
سایر سالن‌های زیبایی که در محدوده سالن زیبایی بانوان گیس واقع شده‌اند:

 • مرکز زیبایی اوژن
  شریعتی، خیرمندی
 • سالن زيبايى بى با
  بهشتی، بین سهروردی شمالی و کاووسی فر
 • سالن زیبایی پیونی
  بزرگراه شهید سلیمانی، شریعتی
 • سالن زیبایی بانو آشوری
  بزرگراه شهید سلیمانی، شقاقی، بین آذرنوش و عطا الله
 • سالن زیبایی دنیا
  عربعلی، یکم
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط سامانی (شهریار سطح ۴ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی سالن زیبایی بانوان گیس اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد سالن زیبایی بانوان گیس در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه سالن زیبایی بانوان گیس ندارد.
  neshan logo