info
عکس ایستگاه اتوبوس چهارراه قصر
category

ایستگاه اتوبوس چهارراه قصر محله قصر، تهران

ایستگاه اتوبوس
4.0
1 رای

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس چهارراه قصر

ایستگاه اتوبوس چهارراه قصر (ایستگاه اتوبوس) در محله قصر تهران و خیابان شریعتی واقع شده است. این ایستگاه یکی از نه ایستگاه اتوبوس در محله قصر تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بام قصر و فوژان تل و همچنین ورودی مترو ایستگاه شهید قدوسی، طباخی قصر، ستاد مشترک ارتش (چهارراه قصر)، دیزی سرای قصر و آموزشگاه فنی حرفه ای برق صنعتی ویراد قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این ایستگاه به ایستگاه مترو شهید قدوسی، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس چهارراه قصر تهران

ایستگاه اتوبوس چهارراه قصر تهران در شهر تهران، محله قصر و قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس در شریعتی قرار گرفته است. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس چهارراه قصر تهران عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از تهران دسترسی داشته باشید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را مشاهده کنید.

ایستگاه مترو سهروردی در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار دارد. همچنین شما می‌توانید اطلس را در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس چهارراه قصر تهران و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده چهارراه قصر واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس باغ موزه قصر
  بزرگراه شهید صیاد شیرازی، پلیس، بین شهدای ناجا و قصر
 • ایستگاه اتوبوس کاووسی فر
  بهشتی، بین کاووسی فر و صابونچی
 • ایستگاه اتوبوس سه راه مرودشت
  بزرگراه شهید صیاد شیرازی، شهید محمد اسماعیل، مرودشت، نرسیده به صدرپور
 • ایستگاه اتوبوس بی سیم
  شریعتی، بین قندی و اشراقی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس چهارراه قصر اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس چهارراه قصر در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس چهارراه قصر ندارد.
  neshan logo