info
عکس ایستگاه اتوبوس بی سیم
category

ایستگاه اتوبوس بی سیم محله دبستان - مجیدیه، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس بی سیم

ایستگاه اتوبوس بی سیم (ایستگاه اتوبوس) در محله دبستان - مجیدیه تهران و خیابان شریعتی واقع شده است. این ایستگاه یکی از یازده ایستگاه اتوبوس در محله دبستان - مجیدیه تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان رسالت، موزه رضا عباسی و مرکز خرید اندیشه و همچنین فرهنگسرای اندیشه، مرکز دندانپزشکی امام علی (ع) ناجا، کافه کلنل، مرکز بهداشت شمال تهران و شرکت ارتباطات زیرساخت قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس بی سیم تهران

ایستگاه اتوبوس بی سیم تهران در شهر تهران، محله دبستان و قرار دارد. آدرس این ایستگاه اتوبوس شریعتی، بین قندی و اشراقی می‌باشد. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس بی سیم تهران عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از تهران دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

نزدیک‌ترین ایستگاه مترو به این ایستگاه اتوبوس ایستگاه مترو شهید قدوسی است. این ایستگاه اتوبوس، همچنین در نزدیکی آژانس پارامونت قرار گرفته است.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده بی سیم واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس کاج
  بزرگراه شهید سلیمانی، بعد از حسین زاده
 • ایستگاه اتوبوس شهید قندی
  سهروردی شمالی، قندی، بین سیبویه و بیست و ششم
 • ایستگاه اتوبوس بهشت مادران
  بزرگراه شهید سلیمانی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس بی سیم اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس بی سیم در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس بی سیم ندارد.
  neshan logo