info
عکس ایستگاه اتوبوس سید خندان
category

ایستگاه اتوبوس سید خندان محله دبستان، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس سید خندان

ایستگاه اتوبوس سید خندان (ایستگاه اتوبوس) در محله دبستان تهران و بزرگراه شهید سلیمانی واقع شده است. این ایستگاه یکی از ده ایستگاه اتوبوس در محله دبستان تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان قمر بنی هاشم (ع) و مرکز خرید سید خندان و همچنین فروشگاه زنجیره ای اتکا - شعبه سوم خرداد، بوستان رسالت، داروخانه دکتر الهه هادی، برج فرهنگ و کلینیک مغز و اعصاب مهرمحمدپور قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس سید خندان تهران

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر تهران، ایستگاه اتوبوس سید خندان تهران است که در محله دبستان قرار گرفته است. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به بزرگراه شهید سلیمانی بروید. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس سید خندان تهران عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از تهران دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

ایستگاه مترو شهید صیاد شیرازی نزدیک‌ترین ایستگاه مترو به این ایستگاه اتوبوس می‌باشد. این ایستگاه اتوبوس، همچنین در نزدیکی تاکسی سرویس دبستان قرار گرفته است.

مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند تا اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس سید خندان تهران و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده سید خندان واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس سید خندان پایانه امام خمینی
  سهروردی شمالی، میرمطهری
 • ایستگاه اتوبوس سیدخندان آزادی
  سهروردی شمالی، میرمطهری
 • ایستگاه اتوبوس سید خندان تخلیه
  سهروردی شمالی، میرمطهری
 • ایستگاه اتوبوس سید خندان تخلیه
  شریعتی، میرمطهری
 • ایستگاه اتوبوس بی سیم
  شریعتی، بین قندی و اشراقی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس سید خندان اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس سید خندان در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس سید خندان ندارد.
  neshan logo