info
عکس ایستگاه اتوبوس سید خندان تخلیه
category

ایستگاه اتوبوس سید خندان تخلیه محله نیلوفر - شهید قندی، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس سید خندان تخلیه

ایستگاه اتوبوس سید خندان تخلیه (ایستگاه اتوبوس) در محله نیلوفر - شهید قندی تهران و خیابان میرمطهری واقع شده است. این ایستگاه یکی از هفده ایستگاه اتوبوس در محله نیلوفر - شهید قندی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان رسالت، موزه رضا عباسی و مرکز خرید اندیشه و همچنین بیمارستان دامپزشکی اکسیژن، آموزشگاه کنکور سی رنگ، کافه کلنل، شرکت بیتس و فروشگاه لوازم کوه نوردی دونا قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس سید خندان تخلیه تهران

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر تهران، ایستگاه اتوبوس سید خندان تخلیه تهران است که در محله نیلوفر - شهید قندی قرار گرفته است. آدرس این ایستگاه اتوبوس سهروردی شمالی، میرمطهری می‌باشد. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس سید خندان تخلیه تهران عبور می‌کنند، به نقاط مختلف تهران بروید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

همچنین آژانس پارامونت را می‌توانید در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده سید خندان تخلیه واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس سید خندان
  بزرگراه شهید سلیمانی
 • ایستگاه اتوبوس شهید قندی
  سهروردی شمالی، قندی، بین سیبویه و بیست و ششم
 • ایستگاه اتوبوس بهشت مادران
  بزرگراه شهید سلیمانی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس سید خندان تخلیه اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس سید خندان تخلیه در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس سید خندان تخلیه ندارد.
  neshan logo