info
عکس ایستگاه اتوبوس کاووسی فر
category

ایستگاه اتوبوس کاووسی فر محله عباس آباد - اندیشه، تهران

ایستگاه اتوبوس

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس کاووسی فر

ایستگاه اتوبوس کاووسی فر (ایستگاه اتوبوس) در محله عباس آباد - اندیشه تهران و خیابان بهشتی واقع شده است. این ایستگاه یکی از سی و یک ایستگاه اتوبوس در محله عباس آباد - اندیشه تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان مادران و پاساژ کوروش و همچنین دفتر ترجمه رسمی 693، شرکت جهان گستر پارس، باتری سازی نیرو، ورودی مترو ایستگاه سهروردی و کافه اوژن قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این ایستگاه به ایستگاه مترو سهروردی، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس کاووسی فر تهران

ایستگاه اتوبوس کاووسی فر تهران در شهر تهران، محله عباس آباد - اندیشه و قرار دارد. آدرس این ایستگاه اتوبوس بهشتی، بین کاووسی فر و صابونچی است. ایستگاه اتوبوس کاووسی فر تهران محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف تهران می‌برند. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس، ایستگاه مترو شهید بهشتی قرار دارد. همچنین آژانس دارکوب را می‌توانید در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً برای ما کامنت بگذارید و ما را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده کاووسی فر واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس کلانتری سوار
  مطهری، بین صبا و شیوا
 • ایستگاه اتوبوس میرعماد
  بهشتی، بین مفتح و میرعماد
 • ایستگاه اتوبوس مصلای امام خمینی
  بهشتی، بین مفتح و میرعماد
 • ایستگاه اتوبوس مفتح
  مطهری، بین مهرداد و سلیمان خاطر
 • ایستگاه اتوبوس پایانه شهید بهشتی م امام حسین
  مفتح شمالی، نرسیده به دهم
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس کاووسی فر اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس کاووسی فر در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس کاووسی فر ندارد.
  neshan logo