info
عکس ایستگاه اتوبوس قدوسی
category

ایستگاه اتوبوس قدوسی محله دبستان - مجیدیه، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس قدوسی

ایستگاه اتوبوس قدوسی (ایستگاه اتوبوس) در محله دبستان - مجیدیه تهران و خیابان شریعتی واقع شده است. این ایستگاه یکی از یازده ایستگاه اتوبوس در محله دبستان - مجیدیه تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی فوژان تل و همچنین ورودی مترو ایستگاه شهید قدوسی، آقای آسانسور، طباخی قصر، ستاد مشترک ارتش (چهارراه قصر) و دیزی سرای قصر قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این ایستگاه به ایستگاه مترو شهید قدوسی، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس قدوسی تهران

ایستگاه اتوبوس قدوسی تهران در شهر تهران، محله دبستان و قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس در شریعتی، بین هویزه و قدوسی واقع شده است. برای دسترسی به نقاط مختلف تهران، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس قدوسی تهران عبور می‌کنند، استفاده کنید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس، ایستگاه مترو سهروردی قرار گرفته است. از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی اطلس قرار دارد.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس قدوسی تهران، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.
نظرات کاربران در مورد ایستگاه اتوبوس قدوسی

به این مکان نظر و امتیاز دهید

 • avatar
  warrior
  شنبه 02 دی ماه 1402

  بی‌آرتی هاش خیلی دیر به دیر میاد


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده قدوسی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس سید خندان تخلیه
  شریعتی، میرمطهری
 • ایستگاه اتوبوس باشگاه بانک سپه
  مطهری، وزوایی
 • ایستگاه اتوبوس کاووسی فر
  بهشتی، بین کاووسی فر و صابونچی
 • ایستگاه اتوبوس معلم بهارستان
  گوهری جنوبی، بین معلم و عطرچی
 • ایستگاه اتوبوس کلانتری سوار
  مطهری، بین صبا و شیوا
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس قدوسی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس قدوسی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس قدوسی ندارد.
  neshan logo