info
عکس خدمات صبحانه حلیمی اشی
category

خدمات صبحانه حلیمی اشی محله امانیه، اهواز

کباب و حلیم‌فروشی
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی خدمات صبحانه حلیمی اشی

خدمات صبحانه حلیمی اشی (کباب و حلیم‌فروشی) در محله امانیه اهواز و خیابان پنجم واقع شده است. این کبابی یکی از سه کباب و حلیم‌فروشی در محله امانیه اهواز می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز کانسر امید و همچنین ورزشگاه چند منظوره تختی، سالن ورزشی 22 بهمن، سیلو گندم، نانوای خوشه و ساختمان اداری شهید حیدری نیا قرار گرفته است.
سایر غذاخوری‌های که در محدوده خدمات صبحانه حلیمی اشی واقع شده‌اند:

 • کافه کبابی نور
  بزرگراه گلستان، انوشه
 • کبابکده مرشد
  (5.0)
  میدان هجرت
 • کبابی و بریانی آتیشگاه
  (4.0)
  امام موسی صدر، پودات
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط کاربر نشان در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی خدمات صبحانه حلیمی اشی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد خدمات صبحانه حلیمی اشی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه خدمات صبحانه حلیمی اشی ندارد.
  neshan logo