info
عکس پوشاک مهربانیان
category

پوشاک مهربانیان محله مصلی، یزد

درباره‌ی پوشاک مهربانیان

پوشاک مهربانیان (فروشگاه لباس) در محله مصلی یزد و خیابان مرز محله واقع شده است. این فروشگاه یکی از سه فروشگاه لباس در محله مصلی یزد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند موزه امامزاده جعفر(ع) و پاساژ موسوی و همچنین هتل ثلاثی یزد، مجتمع تجاری میلاد نور، قهوه خانه، مطب دکتر مهدی عسکر فراشاه (طب سنتی) و آپارتمان ترنج قرار گرفته است.

درباره فروشگاه پوشاک مهربانیان یزد

آدرس فروشگاه پوشاک مهربانیان یزد، شهر یزد، محله مصلی و است. فروشگاه پوشاک مهربانیان یزد یکی از فروشگاه‌های خوب محله مصلی است. در محدوده این فروشگاه، فروشگاه‌های دیگری مانند پوشاک مردانه اترو، کت شلوارقیام و پوشاک ترنج قرار دارند.

چطور به فروشگاه پوشاک مهربانیان یزد برویم؟

مسیریاب نشان، بهترین مسیر رسیدن به فروشگاه پوشاک مهربانیان یزد را به شما پیشنهاد می‌دهد. اگر می‌خواهید از ترافیک در امان باشید و به کاهش آلودگی هوا کمک کنید، خوب است بدانید که این فروشگاه در نزدیکی ایستگاه اتوبوس پل نواب قرار دارد. می‌توانید مسیریابی پیاده و مسیر دقیق اتوبوس یا مترو را از روی اپلیکیشن نشان پیدا کنید و از نظرات دیگر کاربران در مورد این مکان باخبر شوید.

اگر شما هم به فروشگاه پوشاک مهربانیان یزد مراجعه کردید، حتماً نظرتان را در قسمت کامنت با ما و کاربران نشان به اشتراک بگذارید. تصاویر مربوط به فروشگاه پوشاک مهربانیان یزد را از طریق گزینه "افزودن تصویر به این مکان" با ما به اشتراک بگذارید.

سایر فروشگاه‌های لباس که در محدوده پوشاک مهربانیان واقع شده‌اند:

 • پوشاک مردانه اترو
  طالقانی 21
 • کت شلوارقیام
  امام خمینی، خیابان قیام
 • پوشاک ترنج
  امام خمینی، بین برخوردار و امام خمینی 7
 • پوشاک خانومی
  شهید رجایی، رازی
 • خانه کودک آفرینش
  بلوار مطهری، کوچه گلشن، کوی خیام، بین خیام 1 و 3
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط eftekhari (شهریار سطح ۵ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی پوشاک مهربانیان اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد پوشاک مهربانیان در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه پوشاک مهربانیان ندارد.
  neshan logo