عکس ایستگاه اتوبوس هنرستان
مشاهده در نقشه نشان
category

ایستگاه اتوبوس هنرستان (محله علم و صنعت، تهران)

ایستگاه اتوبوس
استان تهران تهران استان تهران، تهران، بزرگراه باقری، فرجام غربی، بین خنجری و شهید طباطبایی نسب

موقعیت ایستگاه اتوبوس هنرستان در محله علم و صنعت تهران را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

ایستگاه اتوبوس هنرستان (ایستگاه اتوبوس) در محله علم و صنعت تهران و خیابان فرجام غربی واقع شده است. این ایستگاه یکی از بیست و پنج ایستگاه اتوبوس در محله علم و صنعت تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند خانه بازی یونا و توسعه شبکه آبرسانی و همچنین مجموعه ورزشی دلکده، شیرینی پاگشا، فروشگاه افق کوروش، مرکز سخت افزار ایران (شعبه فرجام) و شرکت زرگوشت مغان قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این ایستگاه به ایستگاه مترو شهيد باقری، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس هنرستان

ایستگاه اتوبوس هنرستان در شهر تهران، محله علم و صنعت و خیابان فرجام غربی قرار دارد. آدرس این ایستگاه اتوبوس بزرگراه باقری، فرجام غربی، بین خنجری و شهید طباطبایی نسب می‌باشد. برای دسترسی به نقاط مختلف تهران، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس هنرستان عبور می‌کنند، استفاده کنید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی ایستگاه مترو شهيد باقری قرار دارد. تاکسی تلفنی فهیم هم در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار گرفته است.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس هنرستان، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، بزرگراه باقری، فرجام غربی، بین خنجری و شهید طباطبایی نسب


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده هنرستان واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس پایانه علم و صنعت افق
  بزرگراه شهید سلیمانی، نزدیک به تقاطع دردشت
 • ایستگاه اتوبوس پارک
  بزرگراه باقری، جانبازان شرقی(گلبرگ شرقی)، بعد از عطایی
 • ایستگاه اتوبوس پارک یاسمن
  بزرگراه باقری، جانبازان شرقی، جانبازان شرقی(گلبرگ شرقی)
 • ایستگاه اتوبوس پایانه علم و صنعت پایانه براری
  بزرگراه شهید سلیمانی، نزدیک به تقاطع دردشت
 • ایستگاه اتوبوس پایانه علم و صنعت دانشگاه امام حسین
  بزرگراه شهید سلیمانی، نزدیک به تقاطع دردشت
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 07 فروردین ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس هنرستان اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  حمل نقل عمومی ایستگاه اتوبوس

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 07 فروردین ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس هنرستان در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس هنرستان ندارد.
  neshan logo