info
عکس فروشگاه‌ زنجیره‌ای جانبو۲۰۶۷
category

فروشگاه‌ زنجیره‌ای جانبو۲۰۶۷ محله فاز دو، پرند

فروشگاه زنجیره‌ای

درباره‌ی فروشگاه‌ زنجیره‌ای جانبو۲۰۶۷

فروشگاه‌ زنجیره‌ای جانبو۲۰۶۷ (فروشگاه زنجیره‌ای) در محله فاز دو شهر جدید پرند و خیابان ۵ متری زهره واقع شده است. این فروشگاه یکی از هشت فروشگاه زنجیره‌ای در محله فاز دو شهر جدید پرند می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی پاساژ تیراژه و همچنین آموزشگاه آرایشگری مردانه کاسپین ، میدان استقلال، فست فود هایدا، داروخانه شبانه روزی و پرده سرای محمد قرار گرفته است.

درباره فروشگاه‌ زنجیره‌ای جانبو۲۰۶۷ پرند

فروشگاه‌ زنجیره‌ای جانبو۲۰۶۷ پرند را می‌توانید در شهر پرند، محله فاز دو و پیدا کنید. فروشگاه‌ زنجیره‌ای جانبو۲۰۶۷ پرند یکی از فروشگاه‌های پرطرفدار محله فاز دو است. فروشگاه زنجیره ای افق کوروش ، جانبو و فروشگاه زنجیره ای جانبو از جمله فروشگاه‌های دیگری هستند که در این محدوده قرار دارند.

چطور به فروشگاه‌ زنجیره‌ای جانبو۲۰۶۷ پرند برویم؟

مسیریاب نشان، شما را از بهترین مسیر رسیدن به فروشگاه‌ زنجیره‌ای جانبو۲۰۶۷ پرند مطلع می‌کند. اگر می‌خواهید از ترافیک در امان باشید و به کاهش آلودگی هوا کمک کنید، خوب است بدانید که این فروشگاه در نزدیکی ایستگاه اتوبوس پرند قرار دارد. شما می‌توانید برای مسیریابی پیاده و پیدا کردن مسیر دقیق اتوبوس یا مترو از اپلیکیشن نشان کمک گرفته و نظرات دیگر کاربران را در مورد این مکان ببینید.

اگر به فروشگاه‌ زنجیره‌ای جانبو۲۰۶۷ پرند مراجعه کردید، حتماً نظر خودتان را در قسمت کامنت با ما و کاربران نشان به اشتراک بگذارید. در ادامه عکس‌هایی از این فروشگاه را مشاهده می‌کنید. از طریق گزینه "افزودن تصویر به این مکان" تصاویر مربوط به فروشگاه‌ زنجیره‌ای جانبو۲۰۶۷ پرند را با ما به اشتراک بگذارید.
ایستگاه‌های نزدیک به فروشگاه‌ زنجیره‌ای جانبو۲۰۶۷

نظرات کاربران در مورد فروشگاه‌ زنجیره‌ای جانبو۲۰۶۷

به این مکان نظر و امتیاز دهید

 • avatar
  کاربرنشان
  پنجشنبه 20 مرداد ماه 1401

  خوبه


سایر فروشگاه‌های زنجیره‌ای که در محدوده فروشگاه‌ زنجیره‌ای جانبو۲۰۶۷ واقع شده‌اند:

 • فروشگاه زنجیره ای افق کوروش
  بلوار شهید چمران، ستاره
 • جانبو
  (4.0)
  کوهستان، کوکب 4، کوکب، کوکب 2
 • فروشگاه زنجیره ای جانبو
  (4.0)
  بلوار شهید چمران، خورشید
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط Saeed.Asli (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ شنبه 19 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی فروشگاه‌ زنجیره‌ای جانبو۲۰۶۷ اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: شنبه 19 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد فروشگاه‌ زنجیره‌ای جانبو۲۰۶۷ در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه فروشگاه‌ زنجیره‌ای جانبو۲۰۶۷ ندارد.
  neshan logo