info
عکس فروشگاه محسنی
category

فروشگاه محسنی محله شهرک محلاتی، تهران

فروشگاه لباس
2.0
1 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی فروشگاه محسنی

فروشگاه محسنی (فروشگاه لباس) در محله شهرک محلاتی تهران و خیابان مروارید واقع شده است. این فروشگاه یکی از سیزده فروشگاه لباس در محله شهرک محلاتی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند شهربازی پاساژ شمیران سنتر و پاساژ نخل و همچنین مرغ بریانی سی تک، کلینیک فوق تخصصی کوثر، سالن ورزشی شهید محلاتی، داروخانه درمانگاه کوثر و عروس سرای رادا قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این فروشگاه به ایستگاه مترو شهید محلاتی، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

درباره فروشگاه محسنی تهران

فروشگاه محسنی تهران را می‌توانید در شهر تهران، محله شهرک محلاتی و پیدا کنید. فروشگاه محسنی تهران یکی از فروشگاه‌های پرطرفدار محله شهرک محلاتی است. فروشگاه‌های دیگری نیز مانند پوشاک صدف، جین وست و خورشید آزاد در محدوده این فروشگاه قرار دارند.

چطور به فروشگاه محسنی تهران برویم؟

مسیریاب نشان، بهترین مسیر رسیدن به فروشگاه محسنی تهران را به شما پیشنهاد می‌دهد. اگر برای کمک به کاهش آلودگی هوا قصد دارید از وسایل حمل‌ونقل عمومی استفاده کنید، خوب است بدانید که این فروشگاه در نزدیکی ایستگاه اتوبوس ستاد قرار دارد. نزدیک‌ترین ایستگاه مترو به فروشگاه محسنی تهران نیز ایستگاه مترو شهید محلاتی است. می‌توانید مسیریابی پیاده و مسیر دقیق اتوبوس یا مترو را از روی اپلیکیشن نشان پیدا کنید و از نظرات دیگر کاربران در مورد این مکان باخبر شوید.

اگر شما هم سری به فروشگاه محسنی تهران زدید، حتماً نظرتان را در قسمت کامنت ثبت کنید. اگر تصویری مربوط به فروشگاه محسنی تهران دارید، از طریق گزینه "افزودن تصویر به این مکان" با ما به اشتراک بگذارید.

سایر فروشگاه‌های لباس که در محدوده فروشگاه محسنی واقع شده‌اند:

 • پوشاک صدف
  بزرگراه ارتش، بلوار شاهد، توحید، بین ارشاد و میدان توحید
 • جین وست
  ارتش، بین بهاران و خسرو
 • خورشید آزاد
  بزرگراه ارتش، بهاران، نخل، وزارت امور خارجه
 • پوشاک قاصدک
  بزرگراه ارتش، بلوار شاهد، مروارید
 • فروشگاه بچه مسلمون
  بزرگراه ارتش، بلوار شاهد، مروارید
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط فغفوری (شهریار سطح ۵ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی فروشگاه محسنی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد فروشگاه محسنی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه فروشگاه محسنی ندارد.
  neshan logo