info
عکس ایستگاه اتوبوس بیست متری جوادیه
category

ایستگاه اتوبوس بیست متری جوادیه محله جوادیه (زمانی)، تهران

ایستگاه اتوبوس
5.0
1 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس بیست متری جوادیه

ایستگاه اتوبوس بیست متری جوادیه (ایستگاه اتوبوس) در محله جوادیه (زمانی) تهران و خیابان بیست متری جوادیه واقع شده است. این ایستگاه یکی از بیست و نه ایستگاه اتوبوس در محله جوادیه (زمانی) تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بازارچه جوادیه و همچنین قنادی سروناز، مسجد سادات، درمانگاه شبانه روزی مهزیار، فروشگاه‌ رفاه و نانوایی لواشی قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این ایستگاه به ایستگاه مترو جوادیه، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس بیست متری جوادیه تهران

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر تهران، ایستگاه اتوبوس بیست متری جوادیه تهران است که در محله جوادیه (زمانی) قرار گرفته است. آدرس این ایستگاه اتوبوس نوری، بیست متری جوادیه، بین نظری یمنی و منیری می‌باشد. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس بیست متری جوادیه تهران عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف تهران دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس، ایستگاه مترو جوادیه قرار گرفته است. همچنین شما می‌توانید آژانس سعید را در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده بیست متری جوادیه واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس مدرسه
  بزرگراه یارجانی
 • ایستگاه اتوبوس سکوی نظامی
  بزرگراه چراغی، رفیعیان
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس بیست متری جوادیه اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس بیست متری جوادیه در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس بیست متری جوادیه ندارد.
  neshan logo