info
عکس شرکت مادر تخصصی تولید نیروی برق حرارتی
category

شرکت مادر تخصصی تولید نیروی برق حرارتی محله پونک، تهران

اداره و سازمان دولتی
4.0
2 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی شرکت مادر تخصصی تولید نیروی برق حرارتی

شرکت مادر تخصصی تولید نیروی برق حرارتی (اداره و سازمان دولتی) در محله پونک تهران و بزرگراه یادگار امام، بلوار دادمان واقع شده است. این اداره یکی از بیست و یک اداره و سازمان دولتی در محله پونک تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی پژوهشگاه نیرو، معاینه فنی دادمان، مرکز همایش های خلیج فارس، آژانس تبلیغاتی بادکوبه و شرکت آریا مروارید زیبا قرار گرفته است.
سایر مراکز دولتی که در محدوده شرکت مادر تخصصی تولید نیروی برق حرارتی واقع شده‌اند:

 • ساختمان پتروشیمی لاله
  بزرگراه یادگار امام، ایوانک شرقی، یکم
 • سازمان نظام مهندسی ساختمان استان تهران
  بزرگراه یادگار امام، حافظی، بین کاج و هما
 • شرکت برق حرارتی-ساختمان شهید سلیمانی
  بزرگراه یادگار امام، بلوار دادمان
 • شرکت مادر تخصصی تولید نیروی برق حرارتی
  بلوار دادمان، ارغوان غربی
 • ایستگاه تقلیل فشار کوچک بوستان نهج البلاغه
  بلوار دادمان، گل افشان شمالی
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط مرتضی حسینی (شهریار سطح ۴ نشان) در تاریخ دوشنبه 09 بهمن ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی شرکت مادر تخصصی تولید نیروی برق حرارتی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 09 بهمن ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد شرکت مادر تخصصی تولید نیروی برق حرارتی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه شرکت مادر تخصصی تولید نیروی برق حرارتی ندارد.
  neshan logo