info
عکس کت شلوارقیام
category

کت شلوارقیام محله لب خندق، یزد

درباره‌ی کت شلوارقیام

کت شلوارقیام (فروشگاه لباس) در محله لب خندق یزد و خیابان مرز محله واقع شده است. این فروشگاه یکی از دو فروشگاه لباس در محله لب خندق یزد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند میدان امیر چخماق، موزه آب خانه کلاهدوز ها و بازار خان و همچنین شیرینی سرای حاج خلیفه علی رهبر، کافه عدسی پناهنده شعبه قیام، هتل آنتیک ملک التجار یزد، بازار زرگرها و ترمه حسینی قرار گرفته است.

درباره فروشگاه کت شلوارقیام یزد

برای رفتن به فروشگاه کت شلوارقیام یزد باید به شهر یزد، محله لب خندق و بروید. برای به دست آوردن اطلاعات موردنیازتان در مورد این فروشگاه، می‌توانید با شماره تلفن آن (09392574151) تماس بگیرید. فروشگاه کت شلوارقیام یزد یکی از فروشگاه‌های خوب محله لب خندق است. در محدوده این فروشگاه، فروشگاه‌های دیگری مانند پوشاک پریا، پوشاک وکفش چوب لباسی‭ و پوشاک گلار قرار دارند.

چطور به فروشگاه کت شلوارقیام یزد برویم؟

شما می‌توانید در انتخاب بهترین مسیر رسیدن به فروشگاه کت شلوارقیام یزد از مسیریاب نشان کمک بگیرید. اگر برای کمک به کاهش آلودگی هوا قصد دارید از وسایل حمل‌ونقل عمومی استفاده کنید، خوب است بدانید که این فروشگاه در نزدیکی ایستگاه اتوبوس مسجد 14 معصوم قرار دارد. شما می‌توانید مسیریابی پیاده یا با اتوبوس و مترو را روی اپلیکییشن نشان ببینید و از نظرات دیگر کاربران در مورد این مکان باخبر شوید.

درصورتیکه شما هم به فروشگاه کت شلوارقیام یزد رفتید، حتماً نظرتان در مورد آن را با ما و کاربران نشان به اشتراک بگذارید. از طریق گزینه "افزودن تصویر به این مکان" تصاویر مربوط به فروشگاه کت شلوارقیام یزد را با ما به اشتراک بگذارید.

سایر فروشگاه‌های لباس که در محدوده کت شلوارقیام واقع شده‌اند:

 • پوشاک پریا
  انقلاب، بین انقلاب 4 و نقیب زاده
 • پوشاک وکفش چوب لباسی‭
  دهم فروردین، دروازه قصاب ها، شهید زینی، محمد رضا دهقانزاده
 • پوشاک گلار
  دهم فروردین، دهم فروردین 18
 • پوشاک مهربانیان
  بلوار امامزاده جعفر، امامزاده جعفر 9
 • نمایندگی پوشاک یزدباف
  بلوار امامزاده جعفر، امامزاده جعفر 6
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط هومن (شهریار سطح ۵ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی کت شلوارقیام اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد کت شلوارقیام در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه کت شلوارقیام ندارد.
  neshan logo