info
عکس کارواش مشتاقعکس کارواش مشتاق
category

کارواش مشتاق اصفهان

کارواش

درباره‌ی کارواش مشتاق

کارواش مشتاق (کارواش) در اصفهان و خیابان سلمان فارسی، سلمان فارسی (مشتاق سوم) واقع شده است. و به‌صورت شبانه‌روزی به مراجعه‌کنندگان خدمات ارائه می‌دهد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی آجر نما عقیق، دانشگاه پیام نور واحد خوراسگان، حمل نقل باربری مسیح، موبایل پاتریس و قصابی نوروزی قرار گرفته است.نظرات کاربران در مورد کارواش مشتاق

به این مکان نظر و امتیاز دهید

 • avatar
  سورن
  دوشنبه 02 خرداد ماه 1401

  کیفیت خدماتشون درکل بد نیست ولی پرسنل به شدت پولکی هستند


سایر کارواش‌های که در محدوده کارواش مشتاق واقع شده‌اند:

 • کارواش پینارت
  روشن دشت، تقاطع جاوید
 • کارواش غدیر
  روشن دشت، سلمان فارسی (مشتاق سوم)
 • کارواش برج
  (5.0)
  روشن دشت، تقاطع جاوید
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط کاربر نشان (شهریار سطح ۳ نشان) در تاریخ پنجشنبه 03 خرداد ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی کارواش مشتاق اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: پنجشنبه 03 خرداد ماه 1403
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد کارواش مشتاق در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه کارواش مشتاق ندارد.
  neshan logo