info
عکس پارچه فروشی سعدی
category

پارچه فروشی سعدی محله سراب، مشهد

پارچه فروشی
4.0
2 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی پارچه فروشی سعدی

پارچه فروشی سعدی (پارچه فروشی) در محله سراب مشهد و خیابان سعدی 2 واقع شده است. این فروشگاه یکی از بیست و پنج پارچه فروشی در محله سراب مشهد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان فوق تخصصی پیوند اعضا و دیالیز منتصریه و مجتمع تجاری مهتاب و همچنین حسینیه و زائرسرای گل نرجس (بنیاد خیریه الزهرا)، هتل آپارتمان شهید کاوه، پاژ کامپیوتر، آبمیوه رضا و نانوایی لواشی قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این فروشگاه به ایستگاه مترو سعدی، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.
سایر پارچه فروشی‌های که در محدوده پارچه فروشی سعدی واقع شده‌اند:

 • قماش توس
  شهید اندرزگو، بین اندرزگو 12 و 14
 • پارچه فروشی دوبحریان
  شهید اندرزگو، بین اندرزگو 12 و 14
 • قماش سیدی
  شهید اندرزگو، بین اندرزگو 12 و 14
 • قماش سعید
  شهید اندرزگو، بین اندرزگو 12 و 14
 • طاقه پیچی بزرگ علیپور
  شهید اندرزگو، اندرزگو 18، آخوند خراسانی 8
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط کاربر نشان (شهریار سطح ۲ نشان) در تاریخ یکشنبه 02 اردیبهشت ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی پارچه فروشی سعدی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: یکشنبه 02 اردیبهشت ماه 1403
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد پارچه فروشی سعدی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه پارچه فروشی سعدی ندارد.
  neshan logo