info
عکس نانوایی حاج غضنفر عباسی
category

نانوایی حاج غضنفر عباسی محله فخب، رشت

نانوایی

درباره‌ی نانوایی حاج غضنفر عباسی

نانوایی حاج غضنفر عباسی (نانوایی) در محله فخب رشت و بلوار رزمجو، جاده رشت - پیربازار واقع شده است. این مکان یکی از پنج نانوایی در محله فخب رشت می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی چشمه کماکل و همچنین رستوران سپیدار، صنایع چوب ماهان، کافه تچرا، سوپر مارکت همتی و پست بانک قرار گرفته است.ایستگاه‌های نزدیک به نانوایی حاج غضنفر عباسی

نظرات کاربران در مورد نانوایی حاج غضنفر عباسی

به این مکان نظر و امتیاز دهید

  • avatar
    AMLK
    جمعه 26 آبان ماه 1402

    پخت خوبی داره✨


آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط رضا عباسی (شهریار سطح ۳ نشان) در تاریخ شنبه 27 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی نانوایی حاج غضنفر عباسی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: شنبه 27 آبان ماه 1402
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد نانوایی حاج غضنفر عباسی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه نانوایی حاج غضنفر عباسی ندارد.
neshan logo