info
عکس میدان امام رضا (ع)
category

میدان امام رضا (ع) محله ده دی، مشهد

میدان

درباره‌ی میدان امام رضا (ع)

میدان امام رضا (ع) (میدان) در محله ده دی مشهد و میدان امام رضا واقع شده است. این مکان یکی از چهار میدان در محله ده دی مشهد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی ساختمان شماره 2 بیمارستان امام رضا (ع) و همچنین داروخانه مرکزی امام رضا (ع)، ساختمان پزشکان رازی، مرکز تخصصی اورژانس عدالتیان، مطب دکتر طاهره فخاریان و اداره کل پزشکی قانونی استان خراسان رضوی قرار گرفته است. همچنین با توجه به نظراتی که کاربران در اپلیکیشن نشان به این مکان داده‌اند می‌توان گفت این مکان یکی از میدان‌های خوب این منطقه می‌باشد.نظرات کاربران در مورد میدان امام رضا (ع)

به این مکان نظر و امتیاز دهید

 • avatar
  یک امید
  سه شنبه 17 فروردین ماه 1400

  میدان قدیمی اما همیشه شلوغ و ترافیک

  3
 • avatar
  امیررضا
  یکشنبه 29 مرداد ماه 1402

  میدان امام رضا شلوغ و پر ترافیک و در وسط میدان فضای سبز وجود داره


سایر میدان‌های که در محدوده میدان امام رضا (ع) واقع شده‌اند:

 • میدان پویا
  بلوار ملک الشعرا بهار، بلوار شهیدان عامل، میدان پویا
 • میدان شهید محمد منفرد
 • میدان ده دی
  (4.5)
  میدان ده دی
 • میدان سعدی
  (4.1)
  میدان سعدی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار چهارشنبه 27 تیر ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی میدان امام رضا (ع) اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 27 تیر ماه 1403
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد میدان امام رضا (ع) در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه میدان امام رضا (ع) ندارد.
  neshan logo