info
عکس داروخانه دکتر حسینی
category

داروخانه دکتر حسینی اصفهان

درباره‌ی داروخانه دکتر حسینی

داروخانه دکتر حسینی (داروخانه) در اصفهان و خیابان هشت بهشت شرقی واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بازار مرکزی گل و گیاه شهرداری اصفهان (همدانیان) و همچنین جان اسنک، ورزشگاه خرازی، فروشگاه آژند رایانه، مجتمع تجاری مروارید و دبستان پسرانه شهید قاضی عسگر قرار گرفته است.

اطلاعات، تلفن و آدرس داروخانه دکتر حسینی اصفهان

برای رفتن به داروخانه دکتر حسینی اصفهان باید به شهر اصفهان، محله همدانیان بروید. استان اصفهان، اصفهان، هشت بهشت شرقی، بین صاحب الزمان و 12متری سجاد آدرس دقیق این داروخانه است.

داروخانه دکتر حسینی اصفهان را می‌توان از داروخانه‌های خوب محله همدانیان دانست. از درمانگاه‌ها و بیمارستان‌های محدوده این داروخانه می‌توان به مرکز مشاوره پرتو توحید، درمانگاه شبانه روزی مهدیه، کلینیک دوستاران کودک توحید - شبانه روزی و کلینیک شبانه روزی جی اشاره کرد. از داروخانه‌های دیگری که در این محدوده قرار دارند، می‌توان به داروخانه دکتر کاظمی، داروخانه دکتر لاوی و داروخانه دکتر برهانی اشاره کرد. این داروخانه جزو داروخانه‌های شبانه‌روزی نیست.

چطور به داروخانه دکتر حسینی اصفهان برویم؟

اگر می‌خواهید در کاهش ترافیک و آلودگی هوا نقش مؤثری داشته باشید، می‌توانید از حمل‌ونقل همگانی برای رسیدن به این داروخانه استفاده کنید. داروخانه دکتر حسینی اصفهان در نزدیکی ایستگاه اتوبوس حمزه اصفهانی قرار دارد.

با استفاده از اپلیکیشن نشان، شما می‌توانید بهترین مسیر رسیدن به این داروخانه را انتخاب کنید. علاوه بر مسیریابی بهتر، نشان اطلاعات دیگری هم در اختیار شما قرار می‌دهد. در ادامه، شما می‌توانید اطلاعات دیگری چون تصاویر،‌ ساعت کاری و ایستگاه‌های نزدیک داروخانه دکتر حسینی اصفهان را ببینید. اگر به این داروخانه مراجعه کردید، حتماً نظر خودتان را در قسمت کامنت با ما و کاربران نشان در میان بگذارید.

سایر داروخانه‌های که در محدوده داروخانه دکتر حسینی واقع شده‌اند:

 • داروخانه دکتر کاظمی
  جی غربی
 • داروخانه دکتر لاوی
  نیرو، بین رکن الدوله و چمران
 • داروخانه دکتر برهانی
  همدانیان، شهید قائدی، خرم
 • داروخانه دکتر زهرا چهری (اصلی)
  (2.5)
  حمزه اصفهانی شمالی، بین بهشتی و هشت بهشت
 • داروخانه داودی
  (3.0)
  همدانیان
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط مجید غلامرضائی (شهریار سطح ۷ نشان) در تاریخ پنجشنبه 18 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی داروخانه دکتر حسینی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: پنجشنبه 18 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد داروخانه دکتر حسینی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه داروخانه دکتر حسینی ندارد.
  neshan logo