info
عکس ایستگاه اتوبوس باغ غدیر
category

ایستگاه اتوبوس باغ غدیر محله مهرآباد، اصفهان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس باغ غدیر

ایستگاه اتوبوس باغ غدیر (ایستگاه اتوبوس) در محله مهرآباد اصفهان و خیابان علامه امینی شرقی واقع شده است. این ایستگاه یکی از دوازده ایستگاه اتوبوس در محله مهرآباد اصفهان می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند گیملند (سرزمین بازی) و موزه دفاع مقدس و همچنین کتابخانه علامه امینی، نشر آموخته، دبستان دخترانه شهید حسن احمدی، کلینیک راطبی و دوغ و گوشفیل قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس باغ غدیر اصفهان

ایستگاه اتوبوس باغ غدیر اصفهان در شهر اصفهان، محله مهرآباد و قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس در علامه امینی شرقی واقع شده است. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس باغ غدیر اصفهان عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف اصفهان دسترسی داشته باشید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را مشاهده کنید.

همچنین تاکسی سرویس بازارچه (مهرآباد) را می‌توانید در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس باغ غدیر اصفهان، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده باغ غدیر واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس میدان پردیس
  نیرو، بین شهریور و میدان پردیس
 • ایستگاه اتوبوس چهار راه پیروزی
  هشت بهشت شرقی، بین خرم و صیاد شیرازی
 • ایستگاه اتوبوس بلوار لاله
  سلمان فارسی (مشتاق سوم)
 • ایستگاه اتوبوس مجتمع مروارید
  هشت بهشت شرقی، بین مروارید و وحدت
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس باغ غدیر اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس باغ غدیر در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس باغ غدیر ندارد.
  neshan logo