info
عکس نمایندگی پوشاک هالیدی
category

نمایندگی پوشاک هالیدی محله خانی آباد جنوبی، تهران

فروشگاه لباس
5.0
5 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی نمایندگی پوشاک هالیدی

نمایندگی پوشاک هالیدی (فروشگاه لباس) در محله خانی آباد جنوبی تهران و خیابان میعاد واقع شده است. این فروشگاه یکی از سه فروشگاه لباس در محله خانی آباد جنوبی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی ویتامینه آق بانو، مسجد حضرت زهرا (س)، دفتر رسمی ثبت ازدواج ۲۴ تهران، میراب عطش و نمایندگی پوشاک هالیدی قرار گرفته است. همچنین با توجه به نظراتی که کاربران در اپلیکیشن نشان به این مکان داده‌اند می‌توان گفت این فروشگاه یکی از فروشگاه‌های لباس خوب این منطقه می‌باشد.

درباره فروشگاه نمایندگی پوشاک هالیدی تهران

فروشگاه نمایندگی پوشاک هالیدی تهران را می‌توانید در شهر تهران، محله خانی آباد جنوبی و پیدا کنید. اگر اطلاعات بیشتری در مورد این فروشگاه می‌خواهید، با شماره تلفن آن (02155540282) تماس بگیرید. فروشگاه نمایندگی پوشاک هالیدی تهران یکی از فروشگاه‌های خوب محله خانی آباد جنوبی است. پوشاک نوروزی، فروشگاه لباس و پیراهن قهرمانی از جمله فروشگاه‌های دیگری هستند که در این محدوده قرار دارند.

چطور به فروشگاه نمایندگی پوشاک هالیدی تهران برویم؟

شما با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید بهترین مسیر رسیدن به فروشگاه نمایندگی پوشاک هالیدی تهران را انتخاب کنید. اگر می‌خواهید از ترافیک در امان باشید و به کاهش آلودگی هوا کمک کنید، خوب است بدانید که این فروشگاه در نزدیکی ایستگاه اتوبوس عباسی قرار دارد. شما می‌توانید مسیریابی پیاده و با اتوبوس یا مترو را روی اپلیکیشن نشان ببینید و نظرات دیگر کاربران در مورد این مکان را بخوانید.

درصورتیکه شما هم به فروشگاه نمایندگی پوشاک هالیدی تهران رفتید، حتماً نظرتان در مورد آن را با ما و کاربران نشان به اشتراک بگذارید. تصاویر مربوط به فروشگاه نمایندگی پوشاک هالیدی تهران را از طریق گزینه "افزودن تصویر به این مکان" با ما به اشتراک بگذارید.

سایر فروشگاه‌های لباس که در محدوده نمایندگی پوشاک هالیدی واقع شده‌اند:

 • پوشاک نوروزی
  رجایی، طباطبایی، یاخچی آباد، حامدی
 • فروشگاه لباس
  بزرگراه شهید تندگویان، کوی ولیعصر، بهمنیار، عبیشی، بین اول و حامدی
 • پیراهن قهرمانی
  شهید کوهی، میعاد، بین ابراهیمی و فاضلی
 • پوشاک مردانه متین
  بزرگراه شهید تندگویان، میعاد، بین میدان ابن سینا و آقایی
 • فروشگاه لباس وشلوار
  (5.0)
  بزرگراه شهید تندگویان، کوی ولیعصر، بهمنیار، پور عبدالله، بین یاخچی آباد و اول
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط mona (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی نمایندگی پوشاک هالیدی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد نمایندگی پوشاک هالیدی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه نمایندگی پوشاک هالیدی ندارد.
  neshan logo