info
عکس اسپرت تایر پویا
category

اسپرت تایر پویا محله گلستان، تهران

فروشگاه مرتبط با خودرو

درباره‌ی اسپرت تایر پویا

اسپرت تایر پویا (فروشگاه مرتبط با خودرو) در محله گلستان تهران و خیابان زینعلی واقع شده است. این فروشگاه یکی از سه فروشگاه مرتبط با خودرو در محله گلستان تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بلکا محمد و همچنین فست فود عطاویچ، بستنی مسعود، داروخانه درمانگاه گلستان غرب، الکتریکی کاج و میوه فروشی حاجی ارزونی هاکان قرار گرفته است.
سایر فروشگاه‌های مرتبط با خودروی که در محدوده اسپرت تایر پویا واقع شده‌اند:

 • اگزوزسازی برادران
  هوانیروز، سی و پنج متری گلها
 • باطری سازی گلستان
  هوانیروز، سی و پنج متری گلها
 • اتو اسپرت کلاسیک (دزدگیر و شیشه اتومبیل)
  هوانیروز
 • باطری فرشید
  هوانیروز، بین گلسار و دنا
 • لاستیک فروشی آس
  هوانیروز، سی و پنج متری گلها
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط محمد میرزائی (شهریار سطح ۷ نشان) در تاریخ چهارشنبه 17 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی اسپرت تایر پویا اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 17 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد اسپرت تایر پویا در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه اسپرت تایر پویا ندارد.
  neshan logo