عکس بوستان مریم
category

بوستان مریم (تهران)

پارک
3.0
8 رای
استان تهران تهران استان تهران، تهران، آزادگان، باقری، گلچین

موقعیت بوستان مریم تهران را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

اطلاعات کامل و مراکز تزریق واکسن کرونا در تهران را در این صفحه می‌توانید مشاهده کنید. همچنین این اطلاعات بر روی «اپلیکیشن نشان» نیز قابل مشاهده می‌باشند.

بوستان مریم (پارک) در تهران و خیابان گلچین واقع شده است و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی فرووشگاه فدک و همچنین تجهیزات آشپزخانه صنعتی آرمان، مسجد حجر بن عدی (ع)، اتوسرویس پارس، آژانس دوستی و دبستان سلمان فارسی قرار گرفته است.


راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، آزادگان، باقری، گلچین


سایر پارک‌های که در محدوده بوستان مریم واقع شده‌اند:

 • بوستان نرگس
  (4.0)
  باقری، هشت متری شریفی، بین یاس و بهار
 • پارک مینا
  (3.0)
  بلوار ابراهیم آباد، اسد آبادی، بین میلاد و کافی
 • بوستان استاد شهریار
  (4.0)
  آزادگان، باقری، حضرت ابوالفضل(ع)، پنجم
 • بوستان ملاصدرا
  (5.0)
  آزادگان
 • بوستان نارون
  (5.0)
  حسن زندیه، قربانی، بین صاحب الزمان و توحید
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط اسنپ0915 (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ سه شنبه 17 آبان ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی بوستان مریم تهران اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  فضای سبز پارک بوستان

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 17 آبان ماه 1401
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد بوستان مریم تهران در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه بوستان مریم تهران ندارد.