عکس انتشارات پردیس عباسپور مشاهده در نقشه نشان
category

انتشارات پردیس عباسپور (محله حکیمیه، تهران)

کتاب فروشی
4.0
3 رای
استان تهران تهران استان تهران، تهران

موقعیت انتشارات پردیس عباسپور در محله حکیمیه تهران را به همراه آدرس و تلفن در نقشه نشان ببینید.


ایستگاه‌های نزدیک به انتشارات پردیس عباسپور

انتشارات پردیس عباسپور (کتاب فروشی) در محله حکیمیه تهران واقع شده است. این فروشگاه یکی از سه کتاب فروشی در محله حکیمیه تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بازار محلی حکیمیه و همچنین بوفه آفتاب پردیس فنی و مهندسی، ساختمان دکتر هشترودی، ساختمان دکتر حسابی، دانشگاه شهید عباسپور، آمفی تئاتر پردیس فنی عباسپور و شرکت تعاونی کارکنان واساتید دانشگاه صنعت آب وبرق (همکار) قرار گرفته است.


راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران

تلفن تماس: 02173932844


آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط دادار (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ سه شنبه 17 آبان ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی انتشارات پردیس عباسپور تهران اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

فروشگاه فروشی کتاب

آخرین بروزرسانی: سه شنبه 17 آبان ماه 1401
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد انتشارات پردیس عباسپور تهران در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه انتشارات پردیس عباسپور تهران ندارد.
neshan logo