عکس آمفی تئاتر پردیس فنی عباسپور
مشاهده در نقشه نشان
category

آمفی تئاتر پردیس فنی عباسپور (محله حکیمیه، تهران)

سالن نمایش و آمفی تئاتر
4.0
1 رای
استان تهران تهران استان تهران، تهران

موقعیت آمفی تئاتر پردیس فنی عباسپور در محله حکیمیه تهران را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

آمفی تئاتر پردیس فنی عباسپور (سالن نمایش و آمفی تئاتر) در محله حکیمیه تهران واقع شده است. این سالن یکی از دو سالن نمایش و آمفی تئاتر در محله حکیمیه تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بوفه آفتاب پردیس فنی و مهندسی، ساختمان دکتر هشترودی، انتشارات پردیس عباسپور، ساختمان دکتر حسابی، دانشگاه شهید عباسپور و شرکت تعاونی کارکنان واساتید دانشگاه صنعت آب وبرق (همکار) قرار گرفته است.
راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران


آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط کامیار (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ سه شنبه 23 اسفند ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی آمفی تئاتر پردیس فنی عباسپور اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

تالار تئاتر سالن نمایش آمفی

آخرین بروزرسانی: سه شنبه 23 اسفند ماه 1401
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد آمفی تئاتر پردیس فنی عباسپور در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه آمفی تئاتر پردیس فنی عباسپور ندارد.
neshan logo