عکس ایستگاه اتوبوس میدان امام حسن _ فخر آباد
مشاهده در نقشه نشان
category

ایستگاه اتوبوس میدان امام حسن _ فخر آباد (محله تحویلی - فخرآباد، شیراز)

ایستگاه اتوبوس
استان فارس شیراز استان فارس، شیراز، میدان فخر آباد(امام حسن)

موقعیت ایستگاه اتوبوس میدان امام حسن _ فخر آباد در محله تحویلی - فخرآباد شیراز را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

ایستگاه اتوبوس میدان امام حسن _ فخر آباد (ایستگاه اتوبوس) در محله تحویلی - فخرآباد شیراز و میدان فخر آباد (امام حسن) واقع شده است. این ایستگاه یکی از هفده ایستگاه اتوبوس در محله تحویلی - فخرآباد شیراز می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان مادر و کودک شوشتری و مرکز تجاری، تفریحی، فرهنگی مشیر و همچنین فلکه فخرآباد، قالیشویی و مبلشویی شیراز، Hasti Album آلبوم هستی، اداره آموزش وپرورش ناحیه یک شیراز و مجموعه ورزشی شهید بهشتی قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس میدان امام حسن _ فخر آباد

ایستگاه اتوبوس میدان امام حسن _ فخر آباد را می‌توانید در شهر شیراز، محله تحویلی - فخرآباد میدان فخر آباد (امام حسن) پیدا کنید. این ایستگاه اتوبوس در میدان فخر آباد(امام حسن) واقع شده است. ایستگاه اتوبوس میدان امام حسن _ فخر آباد محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف شیراز می‌برند. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را مشاهده کنید.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس میدان امام حسن _ فخر آباد، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان فارس، شیراز، میدان فخر آباد(امام حسن)


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده میدان امام حسن _ فخر آباد واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس ارتش
  بلوارارتش، بعد از میدان ارتش
 • ایستگاه اتوبوس سپاه شمالی
  بلوار سپاه شمالی، بین سپاه 2 و 4
 • ایستگاه اتوبوس چهارراه 15خرداد
  انقلاب اسلامی
 • ایستگاه اتوبوس فلکه هنگ
  بلوار استقلال، بین استقلال 14 و 25 استقلال
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 07 فروردین ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس میدان امام حسن _ فخر آباد اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  حمل نقل عمومی ایستگاه اتوبوس

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 07 فروردین ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس میدان امام حسن _ فخر آباد در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس میدان امام حسن _ فخر آباد ندارد.
  neshan logo