info
عکس پست اطلسی
category

پست اطلسی محله گود خزینه، شیراز

اداره پست

درباره‌ی پست اطلسی

پست اطلسی (اداره پست) در محله گود خزینه شیراز و خیابان هجرت ۶ واقع شده است. و به‌صورت شبانه‌روزی به مراجعه‌کنندگان خدمات ارائه می‌دهد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستلن میرحسینی و بازارچه بهشت و همچنین هتل اطلس، اطلس موبایل زبرجد، شاورما دمشق، کتابخانه رییسی و دکتر صمیمی قرار گرفته است.

پست اطلسی (اداره پست) در محله گود خزینه شیراز و خیابان هجرت ۶ واقع شده است و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستلن میرحسینی و بازارچه بهشت و همچنین هتل اطلس، اطلس موبایل زبرجد، شاورما دمشق، کتابخانه رییسی و دکتر صمیمی قرار گرفته است.

خدماتی از جمله پست پیشتاز، پست بار، پست جواب قبول، پست سفارشی، پست ویژه، پست امانت در پست اطلسی شیراز ارائه می‌شوند. خدمات پستی چون ارسال کارت پستال، ارائه خدمات اسناد و مدارک مفقودی، صدور گواهی کدپستی ده رقمی، ارائه تمبر اختصاصی و تمبر یادبود، ایجاد صندوق پست الکترونیک ملی به صورت غیرحضوری نیز در سامانه‌های آنلاین پست ارائه می‌گردند. در پورتال شرکت ملی پست می‌توانید اطلاعات بیشتر درباره انواع خدمات پستی به دست آورید.

اگر قصد رهگیری مرسوله خود را دارید، می‌توانید از سامانه رهگیری مرسولات شرکت پست کمک بگیرید. جهت اطلاع از وضعیت بسته پستی، می‌بایست کد رهگیری خود را در این سایت وارد نمایید. اطلاعات مربوط به جابجایی مرسولات پستی بصورت لحظه‌ای در این سامانه ثبت می‌گردد.
آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط مجتهدی (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ دوشنبه 12 تیر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی پست اطلسی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: دوشنبه 12 تیر ماه 1402

نظرات کاربران در مورد پست اطلسی

به این مکان نظر و امتیاز دهید

  • avatar
    ثابتی
    دوشنبه 09 فروردین ماه 1400

    اداره نا منظم و بی درو پیکر با خدمات در حد صفر و مدیریت افتضاح

    1
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد پست اطلسی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه پست اطلسی ندارد.
neshan logo