info
عکس پست اطلسی
category

پست اطلسی محله گود خزینه، شیراز

اداره پست

درباره‌ی پست اطلسی

پست اطلسی (اداره پست) در محله گود خزینه شیراز و خیابان هجرت ۶ واقع شده است. و به‌صورت شبانه‌روزی به مراجعه‌کنندگان خدمات ارائه می‌دهد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستلن میرحسینی و بازارچه بهشت و همچنین هتل اطلس، اطلس موبایل زبرجد، شاورما دمشق، کتابخانه رییسی و دکتر صمیمی قرار گرفته است.نظرات کاربران در مورد پست اطلسی

به این مکان نظر و امتیاز دهید

  • avatar
    ثابتی
    دوشنبه 09 فروردین ماه 1400

    اداره نا منظم و بی درو پیکر با خدمات در حد صفر و مدیریت افتضاح

    1

آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط مجتهدی (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی پست اطلسی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد پست اطلسی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه پست اطلسی ندارد.
neshan logo