info
عکس ایستگاه اتوبوس درمانگاه فاطمیه
category

ایستگاه اتوبوس درمانگاه فاطمیه محله شهرک مهدی آباد، شیراز

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس درمانگاه فاطمیه

ایستگاه اتوبوس درمانگاه فاطمیه (ایستگاه اتوبوس) در محله شهرک مهدی آباد شیراز و خیابان امین واقع شده است. این ایستگاه یکی از ده ایستگاه اتوبوس در محله شهرک مهدی آباد شیراز می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی فروشگاه مرغ سامان، کبابی کته، خودپرداز بانک پاسارگاد، درمانگاه شبانه روزی فاطمیه و فست فود دوقلوها قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس درمانگاه فاطمیه شیراز

آدرس ایستگاه اتوبوس درمانگاه فاطمیه شیراز، شهر شیراز، محله شهرک مهدی آباد است. آدرس این ایستگاه اتوبوس بلوار خرمشهر، امین، بین امین 23 و 25 می‌باشد. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس درمانگاه فاطمیه شیراز عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف شیراز دسترسی داشته باشید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

همچنین تاکسی تلفنی گل مریم را می‌توانید در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس درمانگاه فاطمیه شیراز و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.
نظرات کاربران در مورد ایستگاه اتوبوس درمانگاه فاطمیه

به این مکان نظر و امتیاز دهید

 • avatar
  قصاب
  یکشنبه 25 مهر ماه 1400

  ضعیف


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده درمانگاه فاطمیه واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس مشکل گشا
  بلوار خرمشهر، بین خرمشهر 17 و 19
 • ایستگاه اتوبوس گیتی فروز
  بلوار خرمشهر، بین حجت آباد و امین
 • ایستگاه اتوبوس مدرسه کاربر جهرمی
  بلوار خرمشهر، امین، بین امین 1 و امین 2/ب
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس درمانگاه فاطمیه اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس درمانگاه فاطمیه در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس درمانگاه فاطمیه ندارد.
  neshan logo