info
عکس ایستگاه اتوبوس چهارراه دانش
category

ایستگاه اتوبوس چهارراه دانش یزد

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس چهارراه دانش

ایستگاه اتوبوس چهارراه دانش (ایستگاه اتوبوس) در یزد و خیابان امین واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی نانوایی بربری. عنایتی، باغ پاییزان، لوازم ورزشی کاپیتان، عطاری نوشدارو و کامپیوتر آپادانا قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس چهارراه دانش یزد

ایستگاه اتوبوس چهارراه دانش یزد در شهر یزد، محله محله اکرمیه و قرار دارد. آدرس این ایستگاه اتوبوس بلوار خلیج فارس، بلوار شهیدان گلدانساز، بلوار ریحانه الرسول، امین است. برای دسترسی به نقاط مختلف یزد، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس چهارراه دانش یزد عبور می‌کنند، استفاده کنید. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس چهارراه دانش یزد، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده چهارراه دانش واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس علم الهدی
  بلوار آیت الله مدرس
 • ایستگاه اتوبوس شهید اندرزگو
  بلوار آیت الله مدرس، خیابان امام خمینی
 • ایستگاه اتوبوس شهید صبوری
  بلوار آیت الله مدرس، بین صحرا و باب الحوائج
 • ایستگاه اتوبوس مرکز آموزش فرزانگان
  بلوار آیت الله مدرس، بین سادات و امام رضا
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 14 آذر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس چهارراه دانش اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 14 آذر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس چهارراه دانش در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس چهارراه دانش ندارد.
  location استان یزد، یزد، بلوار خلیج فارس، بلوار شهیدان گلدانساز، بلوار ریحانه الرسول، امین
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo