info
عکس ایستگاه اتوبوس خانه معلم
category

ایستگاه اتوبوس خانه معلم محله فرهنگ، رشت

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس خانه معلم

ایستگاه اتوبوس خانه معلم (ایستگاه اتوبوس) در محله فرهنگ رشت و خیابان امام خمینی واقع شده است. این ایستگاه یکی از شش ایستگاه اتوبوس در محله فرهنگ رشت می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند مرکز آموزشی و درمانی پورسینا، موزه سنجش و مجتمع الماس و همچنین پمپ بنزین گرجی، اداره کل آموزش و پرورش استان گیلان، حلیم سرای محمد، رستوران خانه معلم و هیئت ام ابیها رشت قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس خانه معلم رشت

ایستگاه اتوبوس خانه معلم رشت یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر رشت است که در محله فرهنگ قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در امام خمینی واقع شده است. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس خانه معلم رشت عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از رشت دسترسی داشته باشید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

همچنین این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی تاکسی تلفنی نازآوران گیلان واقع شده است.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس خانه معلم رشت، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده خانه معلم واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس علوم پایه
  نامجو، بین حیدری و میدان علم و دانش
 • ایستگاه اتوبوس پارک شهر
  ملت، بلوار حافظ
 • ایستگاه اتوبوس پاسداران
  پاسداران
 • ایستگاه اتوبوس بیمارستان الزهرا
  بلوار نامجو، بین سیادتی و صلاحکار
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس خانه معلم اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس خانه معلم در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس خانه معلم ندارد.
  neshan logo