info
عکس گروه بازرگانی پرشین (کافه تالی)
category

گروه بازرگانی پرشین (کافه تالی) محله سنگلج، تهران

درباره‌ی گروه بازرگانی پرشین (کافه تالی)

گروه بازرگانی پرشین (کافه تالی) (کافی‌شاپ) در محله سنگلج تهران و خیابان وحدت اسلامی، امام خمینی واقع شده است. این کافی‌شاپ یکی از چهار کافی‌شاپ در محله سنگلج تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند شهربازی پارک شهر، بیمارستان سینا، موزه ملی ایران و پاساژ موسویان و همچنین سازمان بهزیستی کشور، ابزار باطن، مرکز جراحی محدود و درمانگاه فرهنگیان مرکزی، رادایران و مسجد مجد الدوله قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این کافی‌شاپ به ایستگاه مترو حسن آباد، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، تلفن و آدرس کافی شاپ گروه بازرگانی پرشین (کافه تالی) تهران

کافی شاپ گروه بازرگانی پرشین (کافه تالی) تهران در محله سنگلج شهر تهران قرار دارد. اگر آدرس دقیق این کافی شاپ را بخواهید، استان تهران، تهران، وحدت اسلامی، امام خمینی است.

کافی شاپ گروه بازرگانی پرشین (کافه تالی) تهران از جمله کافی ‌شاپ‌های محبوب محله سنگلج است. در اطراف این کافی شاپ، فست فودها، رستوران‌ها و کافی ‌شاپ‌های دیگری مانند رستوران و چلوکبابی مسلم، رستوران شاندیز جردن و اغذیه نشاط - شعبه مرکزی قرار دارند.

چطور به کافی شاپ گروه بازرگانی پرشین (کافه تالی) تهران برویم؟

اگر می‌خواهید با استفاده از وسایل حمل‌ونقل عمومی به کافی شاپ گروه بازرگانی پرشین (کافه تالی) تهران بروید، خوب است بدانید که این مکان در نزدیکی ایستگاه اتوبوس بازار قرار دارد. ایستگاه مترو امام خمینی هم در نزدیکی این کافی شاپ قرار دارد. اپلیکیشن نشان در انتخاب بهترین مسیر برای رسیدن به کافی شاپ گروه بازرگانی پرشین (کافه تالی) تهران به شما کمک می‌کند. شما از طریق نشان، اطلاعات کاربردی دیگری هم به دست می‌آورید. شما می‌توانید اطلاعاتی مانند آدرس دقیق، شماره تلفن، آدرس وب‌سایت و اینستاگرام، ساعت کاری، مسیریابی با اتوبوس یا مترو و نظر دیگر کاربران در مورد این کافی شاپ را در نشان ببینید.

در ادامه، شما می‌توانید تصاویر کافی شاپ گروه بازرگانی پرشین (کافه تالی) تهران و ایستگاه‌هایی که در نزدیکی آن هستند را ببینید. اگر به این کافی شاپ مراجعه کردید، حتماً نظر خودتان را در قسمت کامنت با ما و کاربران نشان در میان بگذارید.

سایر کافی‌شاپ‌های که در محدوده گروه بازرگانی پرشین (کافه تالی) واقع شده‌اند:

 • کافه عربی پاتریس
  حافظ، بین اشهری و جمهوری اسلامی
 • قهوه پسر خوب
  وحدت اسلامی، پور ولی
 • کافه دانشجو
  حافظ، تولید دارو
 • کافه کتاب و هنر
  فردوسی، سخایی، بین نعیمی و هنرستان
 • کافه سنتی سی دار
  15 خرداد، عدالت خواه، علی اکبری، دوم
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی گروه بازرگانی پرشین (کافه تالی) اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد گروه بازرگانی پرشین (کافه تالی) در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه گروه بازرگانی پرشین (کافه تالی) ندارد.
  neshan logo