info
عکس هنرستان پسرانه شهید دادآفریدعکس هنرستان پسرانه شهید دادآفرید
category

هنرستان پسرانه شهید دادآفرید محله کوی بهشتی، اراک

مدرسه
5.0
2 رای

درباره‌ی هنرستان پسرانه شهید دادآفرید

هنرستان پسرانه شهید دادآفرید (مدرسه) در محله کوی بهشتی اراک و شهیدان رجایی، بلوار شهیدان رجایی - هپکو واقع شده است. این مکان یکی از چهارده مدرسه در محله کوی بهشتی اراک می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی افق کوروش هپکو، رویان فن آوری نصر اراک، کافه پرشین، تعمیر گاه و فروشگاه دوچرخه صالحی و تهیه غذای زودپز 2 (غذاپزی) قرار گرفته است.
سایر مدارس که در محدوده هنرستان پسرانه شهید دادآفرید واقع شده‌اند:

 • دبیرستان پسرانه روز افزون
  جهان پناه، پاسدار، مریم رازی، بین کوثر و ارشاد
 • دبستان دخترانه حضرت زینب
  علی‌محمد باقری، بین میدان سلامت و خرداد
 • دبستان دولتی دخترانه حضرت رقیه
  دانشگاه، قیام
 • دبستان دخترانه سما
  بلوار قدس، قیام، بین انتظار 5 و محقق
 • مدرسه حاج کاظمی
  بلوار قدس، حاج کاظمی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط Meisam (شهریار سطح ۵ نشان) در تاریخ یکشنبه 20 خرداد ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی هنرستان پسرانه شهید دادآفرید اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: یکشنبه 20 خرداد ماه 1403
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد هنرستان پسرانه شهید دادآفرید در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه هنرستان پسرانه شهید دادآفرید ندارد.
  neshan logo