info
عکس لبنیات و بستنی
category

لبنیات و بستنی محله فاز دو، پرند

درباره‌ی لبنیات و بستنی

لبنیات و بستنی (لبنیاتی) در محله فاز دو شهر جدید پرند و بلوار شهید چمران واقع شده است. این فروشگاه یکی از شش لبنیاتی در محله فاز دو شهر جدید پرند می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مجتمع تجاری ناصرین ۱ و همچنین مسجد امام حسین، شهر قهوه، الکتریکی و ابزار ایفل فاز 2 پلاک 74، خرازی آرایشی ایمان و خودپرداز بانک پاسارگاد قرار گرفته است.ایستگاه‌های نزدیک به لبنیات و بستنی


سایر لبنیاتی‌های که در محدوده لبنیات و بستنی واقع شده‌اند:

 • ماست بندی
  فردوسی، علامه جعفری، حافظ شمالی، عراقی 3
 • لبنیات تک شیران
  (4.0)
  بلوار شهید چمران، ستاره
 • سوپر لبنیات سنتی دا
  (5.0)
  بلوار جمهوری اسلامی، شقایق
 • لبنیاتی یزدی
  (4.5)
  بلوار جمهوری اسلامی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط AFSHIN.NASIRI (شهریار سطح ۷ نشان) در تاریخ چهارشنبه 22 فروردین ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی لبنیات و بستنی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 22 فروردین ماه 1403
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد لبنیات و بستنی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه لبنیات و بستنی ندارد.
  neshan logo