info
عکس آتش نشانی و خدمات ایمنی پرند
category

آتش نشانی و خدمات ایمنی پرند محله فاز دو، پرند

آتش نشانی

درباره‌ی آتش نشانی و خدمات ایمنی پرند

آتش نشانی و خدمات ایمنی پرند (آتش نشانی) در محله فاز دو شهر جدید پرند و خیابان حرا دوم واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی قلعه بازی کودک پرند و همچنین فست فود لونا، جلسه معتادان گمنام پرند، باشگاه بیلیارد آریان، آگاهی پرند و کبابخانه درباری قرار گرفته است. همچنین با توجه به نظراتی که کاربران در اپلیکیشن نشان به این مکان داده‌اند می‌توان گفت این مرکز یکی از مراکز آتش‌نشانی خوب این منطقه می‌باشد. با توجه به نزدیکی این مرکز به ایستگاه مترو پرند، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.ایستگاه‌های نزدیک به آتش نشانی و خدمات ایمنی پرند

نظرات کاربران در مورد آتش نشانی و خدمات ایمنی پرند

به این مکان نظر و امتیاز دهید

  • avatar
    (Ra Tv) رامین توکل
    دوشنبه 17 مرداد ماه 1401

    با درود و سلام:یک شب من گذرم به شهر پرند افتاد متاسفانه اتومبیلم جوش آورده بود و چون کمی آب درون اتومبیلم بود آن را در رادیاتور ریختم ولی چون حجم آن کم بود نیاز به آب بیشتر داشتم ولی اتومبیلهایی که از آنجا گذر میکردند هیچ کدام توقف نکردند ناگهان یک نفر با موتورسیکلت توقف کرد و به خیال اینکه من نیاز به بنزین دارم به کمکم آمد(مانند یک فرشته نجات) و متوجه نیاز من به آب شد و به من گفت که از بچه های آتشنشان شهر پرند است و مرا با خودش به ایستگاه آتشنشانی که در حوالی آنجا بود برد من با خودم یک ظرف آب بردم و آن را پر کردم شخص مورد نظر که آقای پیمان قره داغی و از زحمت کشان آتش‌نشان بود رفت و یک ظرف دیگر تهیه کرد و آن را پر کرد و برای من آورد و من هم تشکر کرده و رفتم اما حیفم آمد که براحتی از کنار این موضوع گذر کنم لذا دوباره با اتومبیل خودم برگشتم و یک عکس از آتش‌نشان عزیز و زحمت کش گرفتم واقعا درود به این عزیزان و واقعٱ دمش گرم.

    1

آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط امین آقایی (شهریار سطح ۳ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی آتش نشانی و خدمات ایمنی پرند اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد آتش نشانی و خدمات ایمنی پرند در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه آتش نشانی و خدمات ایمنی پرند ندارد.
neshan logo