عکس نان داغ کباب داغ ناب
category

نان داغ کباب داغ ناب (چالوس)

رستوران
4.0
4 رای
استان مازندران چالوس استان مازندران، چالوس، بلوار تختی (رادیو دریا)، بن بست دریای شرقی 29

موقعیت نان داغ کباب داغ ناب چالوس را به همراه آدرس و تلفن در نقشه نشان ببینید.

اطلاعات کامل و مراکز تزریق واکسن کرونا در چالوس را در این صفحه می‌توانید مشاهده کنید. همچنین این اطلاعات بر روی «اپلیکیشن نشان» نیز قابل مشاهده می‌باشند.

نان داغ کباب داغ ناب (رستوران) در چالوس و خیابان بن‌بست دریای شرقی 29 واقع شده است و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی رادیو دریا، سوپر مارکت فرهاد، دنیای بازی نمو، کافه کارما و Nemo Play House دنیای بازی نمو قرار گرفته است.


راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان مازندران، چالوس، بلوار تختی (رادیو دریا)، بن بست دریای شرقی 29

تلفن تماس: 01152248829


سایر غذاخوری‌های که در محدوده نان داغ کباب داغ ناب واقع شده‌اند:

 • نان داغ کباب داغ ارم
  (3.0)
  بلوار تختی، دریای غربی 16
 • هتل و رستوران
  بلوار تختی (رادیو دریا)، بلوار تختی، شهید قاسمی، رادیو دریا خط 8
 • آش و حلیم مولانا
  بلوار تختی (رادیو دریا)، بن بست دریای شرقی 27
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط فردوس (شهریار سطح ۵ نشان) در تاریخ چهارشنبه 18 آبان ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی نان داغ کباب داغ ناب چالوس اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  رستوران غذا غذاخوری

  آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 18 آبان ماه 1401
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد نان داغ کباب داغ ناب چالوس در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه نان داغ کباب داغ ناب چالوس ندارد.