info
عکس کلانتری پایانه
category

کلانتری پایانه محله ترمینال مسافربری امام رضا، مشهد

درباره‌ی کلانتری پایانه

کلانتری پایانه (کلانتری) در محله ترمینال مسافربری امام رضا مشهد و بزرگراه شهید قاسم سلیمانی واقع شده است. و به‌صورت شبانه‌روزی به مراجعه‌کنندگان خدمات ارائه می‌دهد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی سرزمین بازی ها و همچنین جایگاه سوخت گازوئیل، پایگاه امداد و نجات پایانه مسافربری امام رضا (ع)، برق خودرو داریوش، زیبایی بهین بانو (آموزشگاه نصرت پور) و ایستگاه آتش نشانی شماره 11 قرار گرفته است.نظرات کاربران در مورد کلانتری پایانه

به این مکان نظر و امتیاز دهید

  • avatar
    Persian Gulf 🇮🇷
    یکشنبه 06 اسفند ماه 1402

    نیروی زحمت کش انتظامی


آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط beihaghi (شهریار سطح ۳ نشان) در تاریخ یکشنبه 06 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی کلانتری پایانه اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: یکشنبه 06 اسفند ماه 1402
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد کلانتری پایانه در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه کلانتری پایانه ندارد.
neshan logo