info
عکس استودیو افق
category

استودیو افق محله نمایشگاه بین المللی، تهران

اداره و سازمان دولتی
4.4
7 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی استودیو افق

استودیو افق (اداره و سازمان دولتی) در محله نمایشگاه بین المللی تهران و خیابان سئول، نمایشگاه واقع شده است. و به‌صورت شبانه‌روزی به مراجعه‌کنندگان خدمات ارائه می‌دهد این اداره یکی از نوزده اداره و سازمان دولتی در محله نمایشگاه بین المللی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی شبکه افق سیمای جمهوری اسلامی ایران، سوپرمارکت نور، مجموعه رسانه ای عصر، فروشگاه سوغات یزد ترنج و عرقیات نور قرار گرفته است. همچنین با توجه به نظراتی که کاربران در اپلیکیشن نشان به این مکان داده‌اند می‌توان گفت این اداره یکی از مراکز دولتی خوب این منطقه می‌باشد.
سایر مراکز دولتی که در محدوده استودیو افق واقع شده‌اند:

 • پست برق فجر
  بزرگراه آیت الله هاشمی رفسنجانی
 • شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی کشور
  (5.0)
  فضل الله، شیراز، قدس، حافظ
 • کمیته ملی المپیک مجمع عمومی فدراسیون
  (5.0)
  سئول، بزرگراه آیت الله هاشمی رفسنجانی
 • صدا و سیما
  (4.5)
  بزرگراه کردستان، تقاطع ششم
 • فدارسیون تنیس روی میز
  (3.0)
  بزرگراه کردستان، تقاطع ششم
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط کاربر نشان (شهریار سطح ۱ نشان) در تاریخ شنبه 30 دی ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی استودیو افق اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: شنبه 30 دی ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد استودیو افق در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه استودیو افق ندارد.
  neshan logo