info
عکس ستاد مدیریت بحران ناحیه 2 منطقه 20
category

ستاد مدیریت بحران ناحیه 2 منطقه 20 محله جوانمرد قصاب، تهران

اداره و سازمان دولتی

درباره‌ی ستاد مدیریت بحران ناحیه 2 منطقه 20

ستاد مدیریت بحران ناحیه 2 منطقه 20 (اداره و سازمان دولتی) در محله جوانمرد قصاب ری و خیابان کمیل، رضاییان واقع شده است. این اداره یکی از نه اداره و سازمان دولتی در محله جوانمرد قصاب ری می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی چهارشنبه بازار و همچنین سرای محله جوانمرد قصاب، نانوایی سنگکی، سالن ورزشی الزهرا، پایگاه اورژانس تهران و بوق سازی کریم رحمانی (کریم بوقی) قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این اداره به ایستگاه مترو جوانمرد قصاب، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.
سایر مراکز دولتی که در محدوده ستاد مدیریت بحران ناحیه 2 منطقه 20 واقع شده‌اند:

 • صندوق های بازنشستگی، پس انداز و رفاه کارکنان صنعت نفت
  کمیل، سالاری، علیزاده
 • اداره کل امور مالیاتی جنوب تهران
  بزرگراه شهید کریمی، لاله ها، بین گلها و سروستان یکم
 • مرکز نگه داری از کودکان بی سرپرست
  (3.0)
  بلوار شهید رجایی، شهریور نهم
 • صنایع و معادن شهر ری
  (4.0)
  کمیل، سالاری، علیزاده
 • پست برق ۶۳کیلوولت دستواره
  (4.0)
  بلوار دستواره
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط هوراشیو (شهریار سطح ۷ نشان) در تاریخ پنجشنبه 18 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ستاد مدیریت بحران ناحیه 2 منطقه 20 اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: پنجشنبه 18 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ستاد مدیریت بحران ناحیه 2 منطقه 20 در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ستاد مدیریت بحران ناحیه 2 منطقه 20 ندارد.
  neshan logo