info
عکس مرکز نگه داری از کودکان بی سرپرست
category

مرکز نگه داری از کودکان بی سرپرست محله سیزده آبان، تهران

اداره و سازمان دولتی
3.0
1 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی مرکز نگه داری از کودکان بی سرپرست

مرکز نگه داری از کودکان بی سرپرست (اداره و سازمان دولتی) در محله سیزده آبان ری و خیابان شهریور نهم واقع شده است. این اداره یکی از هشت اداره و سازمان دولتی در محله سیزده آبان ری می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی قالیشویی مروستی، کارواش آبان، چاپ یزدان، لوازم یدکی پارت یدک و کارخانه بتن حمیدرحمانی قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این اداره به ایستگاه مترو جوانمرد قصاب، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.
سایر مراکز دولتی که در محدوده مرکز نگه داری از کودکان بی سرپرست واقع شده‌اند:

 • ستاد مدیریت بحران ناحیه 2 منطقه 20
  کمیل، رضاییان
 • پست برق
  بلوار شهید رجایی، بلوار سیزده آبان، مهدی مولایی، تیر 3
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط روح اله زهره وند (شهریار سطح ۷ نشان) در تاریخ چهارشنبه 17 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی مرکز نگه داری از کودکان بی سرپرست اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 17 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد مرکز نگه داری از کودکان بی سرپرست در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه مرکز نگه داری از کودکان بی سرپرست ندارد.
  neshan logo