info
عکس پست برق
category

پست برق محله سیزده آبان، تهران

اداره و سازمان دولتی
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی پست برق

پست برق (اداره و سازمان دولتی) در محله سیزده آبان ری و خیابان تیر ۳ واقع شده است. این اداره یکی از هشت اداره و سازمان دولتی در محله سیزده آبان ری می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مجموعه ورزشی صدری، مرکز نگهداری کودکان بد سرپرست و بی سرپرست شهید ضرغامی، کافه ولف، سوپر مارکت رضا بقال و باقالی فروشی آقا رضا قرار گرفته است.
سایر مراکز دولتی که در محدوده پست برق واقع شده‌اند:

 • پست برق
  بلوار شهید رجایی، پرتوی تاج، صادق امانی شمالی
 • غرفه بازیافت
  بزرگراه شهید رجایی، صفر رحمتی، رضازاده، بین طاهری و اسپد
 • مرکز نگه داری از کودکان بی سرپرست
  (3.0)
  بلوار شهید رجایی، شهریور نهم
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط روح اله زهره وند (شهریار سطح ۷ نشان) در تاریخ چهارشنبه 17 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی پست برق اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 17 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد پست برق در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه پست برق ندارد.
  location استان تهران، تهران، بلوار شهید رجایی، بلوار سیزده آبان، مهدی مولایی، تیر 3
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo